Malta yaz kursları

Malta yaz kursları

EC MALTA YAZ OKULU:

Yıl içerisinde Malta’da eğitim alan öğrencilere hizmet veren St. Martins College’ın kampüsünde eğitim veren EC Malta Yaz Okulu, 13 yaş ile 17 yaş aralığındaki öğrencileri kabul eden bir okuldur. Okul klimalı sınıflarda öğrencilerine ders vermekte olup tam donanımlı bir kampüstür.
Haftanın 20 saatini İngilizce eğitimine ayıran okul, geri kalan zamanlarda ise öğrencilerine çeşitli aktivite ve gezi seçenekleri sunmaktadır.

Daha büyük yaştaki öğrencileri kapsayan okul, öğrencilerine yurt konaklamasının yanı sıra aile yanında konaklama ve otelde konaklama opsiyonlarını da sunmaktadır. EC bünyesindeki yurtlarda ve otellerde konaklayan öğrenciler bu şekilde farklı kültürlerden birçok öğrenciyle de sürekli olarak bir arada bulunma şansını elde etmiş olurlar. Öğrenciler kahvaltılarını ve akşam yemeklerini konakladıkları yerde yemektedirler. Öğle yemekleri ise aktivite dahilinde paket olarak servis edilirken, aktivite olmadığı zamanlar yine konaklama mekanlarında servis edilmektedir.

Öğrencileri tüm aktivitelere ve okulun bulunduğu lokasyona ücretsiz servisler getirip götürmektedirler.
24 saat boyunca güvenlik sağlanması açısından öğrenciler EC Yaz Kampı’nda olduğu gibi EC tarafından görevlendirilen liderlere bağlı hareket etmektedirler.

ESE YAZ KAMPI:

8 ile 12 yaş aralığındaki öğrencileri kabul eden yaz kampı programı, haftalık 20 saat İngilizce eğitiminin dışında çeşitli aktivite seçeneklerini de öğrencilerine sunmaktadır.

San Gwan bölgesinde yer alan özel bir okulda faaliyet gösteren ESE Yaz Kampı 24 saat güvenliği sağlamak adına yekili liderlerle çalışmaktadırlar.

ESE bünyesindeki öğretmenlerden oluşan bu lider kadrosu öğrencilerle sürekli bir arada olmakta ve tüm etkinliklerde de öğrencilerine rehberlik etmektedirler.

Malta şehir turu, plaj ve havuz etkinlikleri, şarkı ve dans yarışmaları, disco akşamları ve film gösterimleri de yapılan etkinlikler arasında gezi programları da mevcuttur.

Öğrenciler ESE bünyesindeki yaz kampı programlarını tercih ettikleri takdirde eğitim gördükleri okulda 6 ve 10 kişilik yurtlarda konaklamaktadırlar. Yurt okul içerisinde olduğundan sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri okulda verilmektedir.

Herhangi bir gezi veya aktivite olduğu saate gelen öğle yemekleri ise paket olarak servis edilmektedir.